q & a

Jak wygląda proces rezerwacji terminu?

Zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego. Jeśli Wasz termin będzie wolny z przyjemnością spotkam się z Wami przy pysznej kawie lub po prostu porozmawiamy na Skype.

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku (25% całej kwoty).

Lubimy twój styl, jednak podobają nam się także ciemniejsze zdjęcia. Czy mogłabyś coś dla nas zmienić w swojej obróbce?

Fotografie, które znajdziecie na tej stronie internetowej (i na moich kontach na Instagramie i Facebooku) pokazują, czego możecie się spodziewać, jeśli zdecydujecie się na to, żebym została Waszym fotografem. Zdjęcia te są naprawdę przeróżne, wiele zależy od tego co się dzieje w dniu ślubu (i jak się dzieje), jakie jest światło, jaka jest temperatura na parkiecie;)  Materiał, który Wam przekażę będzie kompletną historią, zapiskiem tego, co się działo. Nie będzie idealny, będzie naturalny i jak najbardziej autentyczny. To będzie Wasz dzień widziany moimi oczami. Decydując się na współpracę ze mną akceptujecie mój styl, a także kadry oraz obróbkę zdjęć, które niestety nie podlegają zmianom.

Czy pracujesz na terenie całego kraju?

Na terenie całego kraju, Europy i tam gdzie jest tylko taka potrzeba. Z chęcią podróżuję w różne, nawet odległe miejsca. Jestem szczęściarą ponieważ fotografia to nie tylko moja praca, to także ogromna pasja dzięki której mogę spełniać swoje podróżnicze marzenia.

Co otrzymamy w cenie pakietu?

Galerię internetową ze wszystkimi wyselekcjonowanymi i obrobionymi zdjęciami plus drewniany pendrive, na którym znajdą się również te ujęcia. Dodatkowo możecie także domówić piękne, drewniane pudełko wraz z odbitkami. Po szczegóły zapraszam do kontaktu mailowego bądź do wypełnienia formularza.

Jak długo będziemy czekać na swoje zdjęcia?

Czas oczekiwania na zdjęcia to maksymalnie 90 dni roboczych, czyli ok. 4 miesiące od dnia ślubu/sesji ślubnej.

Nie umiemy pozować/jesteśmy niefotogeniczni.

Słyszę to właściwie od każdej mojej młodej pary, serio:) Nic się tym nie martwcie, odprężcie i skupcie na sobie, a ja zadbam o całą resztę.