O mnie - Ania Dymek Fotografia

O mnie

Bardzo mi miło, że tu zaglądacie i że chcecie mnie trochę lepiej poznać. Jak już pewnie wiecie, mam na imię Ania i jestem fotografem.

Jestem przede wszystkim spokojną dziewczyną, która kocha zwierzęta (mam w domu 4 koty! oraz psa). Doceniam też te wszystkie drobne gesty, pozorne błahostki i zwyczajności, które nas na co dzień otaczają i których już niestety prawie nikt nie dostrzega. Uwielbiam podróże (małe i duże), a także długie spacery ze swoim psem Bąblem. Jestem uzależniona od kawy (ale tylko tej dobrej!), od której zawsze rozpoczynam dzień. Bardzo lubię leniwe poranki, kiedy wokół jest jeszcze cisza, a ja stoję przy oknie z filiżanką w dłoni i obserwuję jak wszystko budzi się do życia. Kocham lato (nic dziwnego, w końcu urodziłam się w jednym z najgorętszych miesięcy w roku) i spacery o wschodzie słońca. Czasem mówię za dużo, a czasem nie mówię nic i po prostu wolę słuchać. Uwielbiam czytać książki (kryminały, horrory, fantasy – i tu muszę przyznać – czasem wpadnie w moje ręce jakaś obyczajowa komedia bądź romans. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, jestem po prostu niepoprawną romantyczką ;)) ale też oglądać przeróżne seriale i filmy (przede wszystkim Netflix (!), a co do gatunków to tu jest podobnie jak w przypadku książek). Detale mają dla mnie duże znaczenie, może po prostu dlatego, że lubię otaczać się pięknymi przedmiotami. Dużo się uśmiecham i śmieję, czasem nawet jak głupi do sera:)

fot. Kamila Piech

Jeśli więc podobają Wam się moje fotografie, nie wahajcie się, żeby do mnie napisać. Opowiedzcie mi o sobie, swoich planach i o swoim dniu. Lub o czym tylko chcecie.