Ania i Paweł – ślub w Rettungs Budy w Jastarni

  /  
28 lutego 2019

Moja ukochana Jastarnia i oni, Ania i Paweł, dwójka przesympatycznych i niezwykle skromnych ludzi. Choć na co dzień mieszkają we Wrocławiu, zdecydowali się by ślubować sobie miłość właśnie nad morzem, w klimatycznej Jastarni, bo jak wyznali, czują do niej ogromny sentyment. A to, że poprosili właśnie mnie, żebym uwieczniła ich dzień, było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Za każdym razem z radością odwiedzam te rejony, a jeśli mogę przy tym fotografować takie piękne historie, to czego chcieć więcej?:)

Muszę Wam powiedzieć, że ten ciepły czerwcowy dzień zapamiętam na długo. Nieczęsto bowiem mam okazję fotografować w tak pięknych okolicznościach, poza tym Ania i Paweł zadbali naprawdę o wszystko: o piękny wystrój jakże bajecznej sali (Rettungs Budy – czapki z głów!), o wyjątkowy i odpowiadający miejscu klimat, o to by nie tylko oni sami ale także i ich goście wspaniale się bawili. Z rzeczy, o których po prostu MUSZĘ Wam wspomnieć to po pierwsze: przez większość czasu towarzyszył nam psi przyjaciel Ani i Pawła – Dżabal (chyba nie muszę wspominać, ile przywiozłam ze sobą ujęć tego urwisa? :)), który także wyskoczył z nami na plażę, na krótką sesję o zachodzie słońca. Po drugie: Ania przebrała się na chwilę w coś bardziej swobodnego, by zatańczyć z Pawłem ich pierwszy taniec – i to nie byle jaki bo – salsę! Gdyby nie aparat i ogólnie to, że w takich chwilach po prostu muszę mieć oczy dookoła głowy, zbierałabym szczękę z ziemi, serio 😉 Bardzo podobało mi się także to, że zrobili to wszystko po swojemu. Był więc czas na rozmowy z rodziną i przyjaciółmi, wspólne tańce, lampkę wina i radość z bycia ze sobą, ze wspólnego świętowania. I to jest właśnie to, o czym często wspominam moim przyszłym Parom młodym, by cieszyli się tym dniem, nie śpieszyli i niekoniecznie odhaczali atrakcje czy wydarzenia wg wcześniej sporządzonej listy.

Nie przedłużając już niepotrzebnie, serdecznie zapraszam do obejrzenia fragmentów tej historii, zdjęć, które poniżej dla Was przygotowałam.

Przyjęcie: Rettungs Budy
Suknia Ani: Anna Kara
Bukiet Ani i butonierki: kwiaciarnia Projekt Kwiaty
Film: świetny Bartek! Czyli Alpaka Wedding Videography
Muzyka (którą możecie odtworzyć poniżej): Angus & Julia Stone – Chateau

WORK WITH ME

VIEW & ADD COMMENTS +