Bardzo mi miło, że tu zaglądacie i że chcecie mnie trochę lepiej poznać. Jak już pewnie wiecie, mam na imię Ania i jestem fotografem ślubnym i lifestylowym.

Jestem przede wszystkim zwyczajną dziewczyną, która gdyby tylko mogła, nie rozstawałaby się ze swoimi trampkami (ale nie martwcie się, nie ubiorę ich na Wasze wesele ;)). Doceniam te wszystkie drobne gesty, pozorne błahostki i zwyczajności, które otaczają nas i których już prawie nikt nie zauważa. Uwielbiam to jak się od siebie różnimy, i że na podstawie tych różnic dobieramy się w pary (i to jest właśnie piękne! Kocham podróże i długie spacery ze swoim szalonym psem. Jestem uzależniona od kawy (ale tylko tej dobrej), od której zawsze rozpoczynam dzień. Bardzo lubię te niespieszne poranki, kiedy wokół wciąż cisza, a ja stoję przy oknie z filiżanką w dłoni i obserwuję jak wszystko budzi się do życia. Kocham lato i wręcz nie cierpię zimy (nic dziwnego, w końcu urodziłam się w jednym z najgorętszych miesięcy w roku – w lipcu). Czasem mówię za dużo, a czasem nie mówię nic i wolę słuchać. Uwielbiam czytać książki ale też oglądać przeróżne seriale (a to wszystko wina tego okropnego Netflixa!) i dobre filmy. Detale i tzw. pierdółki zawsze miały dla mnie duże znaczenie, może po prostu dlatego, że lubię otaczać się ładnymi przedmiotami. Dużo się uśmiecham i śmieję, czasem nawet jak głupi do sera 🙂

fot. Kamila Piech.

Jeśli więc podobają Wam się moje fotografie, nie wahajcie się, żeby do mnie napisać. Opowiedzcie mi o sobie, swoich planach i o swoim dniu. Lub o czym tylko chcecie.