Bardzo mi miło, że tu zaglądacie i że chcecie mnie trochę lepiej poznać. Jak już pewnie wiecie, mam na imię Ania i jestem fotografem ślubnym i lifestylowym.

Jestem przede wszystkim spokojną dziewczyną, która kocha zwierzęta (i ma w domu 4 koty! oraz psa). Doceniam też te wszystkie drobne gesty, pozorne błahostki i zwyczajności, które nas na co dzień otaczają i których już prawie nikt nie dostrzega. Uwielbiam podróże (małe i duże), a także długie spacery ze swoim psem Bąblem. Jestem uzależniona od kawy (ale tylko tej dobrej, haha), od której zawsze rozpoczynam dzień. Bardzo lubię leniwe poranki, kiedy wokół jest jeszcze cisza, a ja stoję przy oknie z filiżanką w dłoni i obserwuję jak wszystko budzi się do życia. Kocham lato (nic dziwnego, w końcu urodziłam się w jednym z najgorętszych miesięcy w roku). Czasem mówię za dużo, a czasem nie mówię nic i po prostu wolę słuchać. Uwielbiam czytać książki (kryminały, horrory, fantasy – i tu muszę przyznać – czasem wpadnie w moje ręce jakaś obyczajowa komedia bądź romans. Cóż mogę poradzić, jestem niepoprawną romantyczką ;)) ale też oglądać przeróżne seriale i filmy (przede wszystkim Netflix (!), a co do gatunków to tu jest podobnie jak w przypadku książek). Detale od zawsze miały dla mnie duże znaczenie, może po prostu dlatego, że lubię otaczać się ładnymi przedmiotami. Dużo się uśmiecham i śmieję, czasem nawet jak głupi do sera:)

fot. Kamila Piech

Jeśli więc podobają Wam się moje fotografie, nie wahajcie się, żeby do mnie napisać. Opowiedzcie mi o sobie, swoich planach i o swoim dniu. Lub o czym tylko chcecie.

Fotografia to nie tylko moja praca, to także ogromna pasja. Bardzo się cieszę kiedy mogę ją łączyć z moją drugą miłością – z podróżami. Jeśli więc czytacie to z jakiegoś oddalonego od Szczecina zakamarka, odezwijcie się. Z chęcią poznam Was i Wasze plany na ten wyjątkowy dzień.

Kilka najczęściej zadawanych pytań:

Jak wygląda proces rezerwacji terminu?

Zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego. Jeśli Wasz termin będzie wolny z przyjemnością spotkam się z Wami przy pysznej kawie lub po prostu porozmawiamy na Skype.

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku (20% całej kwoty).

Lubimy twój styl, jednak podobają nam się także ciemniejsze zdjęcia. Czy mogłabyś coś dla nas zmienić w swojej obróbce?

Fotografie, które znajdziecie na tej stronie internetowej (i na moich kontach na Instagramie i Facebooku) pokazują, czego możecie się spodziewać, jeśli zdecydujecie się na to, żebym została Waszym fotografem. Zdjęcia te są naprawdę przeróżne, wiele zależy od tego co się dzieje w dniu ślubu (i jak się dzieje), jakie jest światło, jaka jest temperatura na parkiecie;)  Materiał, który Wam przekażę będzie kompletną historią, zapiskiem tego, co się działo. Nie będzie idealny, będzie naturalny i jak najbardziej autentyczny. To będzie Wasz dzień widziany moimi oczami. Decydując się na współpracę ze mną akceptujecie mój styl, a także kadry oraz obróbkę zdjęć, które niestety nie podlegają zmianom.

Czy pracujesz na terenie całego kraju?

Na terenie całego kraju, Europy i tam gdzie jest tylko taka potrzeba. Z chęcią podróżuję w różne, nawet odległe miejsca. Jestem szczęściarą ponieważ fotografia to nie tylko moja praca, to także ogromna pasja dzięki której mogę spełniać swoje podróżnicze marzenia.

Co otrzymamy w cenie pakietu?

Galerię internetową ze wszystkimi wyselekcjonowanymi i obrobionymi zdjęciami plus drewniany pendrive, na którym znajdą się również te ujęcia. Dodatkowo możecie także domówić piękne, drewniane pudełko wraz z odbitkami. Po szczegóły zapraszam do kontaktu mailowego bądź do wypełnienia formularza.

Jak długo będziemy czekać na swoje zdjęcia?

Czas oczekiwania na zdjęcia to 60 dni roboczych, czyli ok. 3 miesiące od dnia ślubu/sesji ślubnej.

Nie umiemy pozować/jesteśmy niefotogeniczni.

Słyszę to właściwie od każdej mojej młodej pary, serio:) Nic się tym nie martwcie, odprężcie i skupcie na sobie, a ja zadbam o całą resztę.